Nowość na rynku – marka QKING Leave a comment

Nowa marka na rynku odzieży gastronomicznej

Mamy niesamowitą przyjemność zaprezentować Państwu nowość na rynku odzieży gastronomicznej – markę QKING. Jest to projekt, nad którym pracowaliśmy cały rok, włożyliśmy w niego mnóstwo pracy i serca. Dzisiaj oddajemy kolekcję Kabat naszym klientom.

Marka QKING została stworzona od postaw przez nas, zaprojektowana i uszyta w Polsce. Jesteśmy z tego niezwykle dumni. Wybraliśmy trudną,  aczkolwiek właściwą drogę decydując się na produkcję odzieży w kraju rodzimym. Podczas gdy wszyscy masowo oferują odzież szytą w Chinach, my tworzymy dobre jakościowo produkty w Polsce. Wybierając nasze produkty, wspierają Państwo polską gospodarkę. Dodatkowo warto nadmienić, że odzież QKING jest dostępna w przystępnych cenach.

Marka własna

Decydując się na stworzenie, marki własnej odzieży kucharskiej wiedzieliśmy, że nie będzie łatwo. Jednak ilość napotkanych przeszkód zaskoczyła nas wszystkich. Począwszy od wyboru nazwy marki, po wybór projektantki, współpracę ze szwalnią, dostępność materiałów oraz kwestie transportu. Z pewnością wyszliśmy z tej sytuacji bogatsi o nowe doświadczenia i wiedzę, którą w przyszłości wykorzystamy wielokrotnie.

Nazwa marki jest odzwierciedleniem naszych produktów, które mają dobry krój oraz są wykonane z odpowiednich tkanin. Nie brakuje w nich innowacyjnych elementów w postaci wstawek tkaniny COOLMAX. Drobnej siateczki przepuszczającej powietrze. Chcąc mieć pewność, że nasz system jest skuteczny, testowaliśmy bluzy kucharskie podczas intensywnych ćwiczeń na siłowni. Bluzy z wentylacją spisały się na medal. To samo odnośnie kroju, każdy element jest istotny. Zarówno długość, jak i szerokość rękawa. Wszystkie elementy muszą sprawiać, aby produkt spełniał swoje zadanie. Kucharze pracują intensywnie, nie chcą, aby w pracy coś im przeszkadzało. Odzież musi być wygodna i miła dla ciała. W naszej odzieży nie brakuje także praktycznych rozwiązań takich jak kieszonka na telefon w bluzie czy uchwyt na długopis w zapaskach.

Polska marka odzieży kucharskiej oferuje kolekcję Kabat, w ramach której dostępne są bluzy kucharskie z siatką przepuszczającą powietrze oraz zapaski Kabat. Produkty występują w czterech kolorach: białym, czarnym oraz szarym i granatowym. Każdy model posiada haft z logotypem, całość prezentuje się bardzo dobrze. Zapaski dostępne są w wersji krótszej i dłuższej. Bluzy kucharskie i zapaski można dobierać w tym samym kolorze lub na zasadzie kontrastu. Bluzy kucharskie z wentylacją to najlepszy wybór dla osoby, która pracuje na kuchni w wysokich temperaturach.

Dobra odzież kucharska jest już dostępna w sklepie ubraniadlakucharzy.pl. Wybierz bluzy kucharskie oraz zapaski Kabat, zapewnij sobie komfort pracy i dobry wygląd.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *