Odzież kucharska w dużych rozmiarach Leave a comment

Wiele osób o niestandardowych rozmiarach ma problem z zakupem odzieży kucharskiej, ze względu na fakt, iż rynek jest przepełniony standardową, popularną rozmiarówką. Ubrania dla kucharzy to sklep stworzony z myślą o ludziach z branży w każdym rozmiarze. Chcemy, aby wszyscy czuli się komfortowo w czasie pracy dlatego też Większość modeli w ofercie jest dostępna do rozmiaru 4XL. Odzież kucharska w dużych rozmiarach występuje w przedziale 5XL-6XL-7XL. Wyższa rozmiarówka obejmuje ofertę odzieży włoskiego producenta EGO CHEF. U nas niezależnie od rozmiaru klient może liczyć na dobrą jakość tkaniny oraz odpowiedni krój.

Bluzy dla kucharzy

Bluzy kucharskie w dużych rozmiarach występują w dwóch wersjach kroju. Jako nowoczesna bluza dla kucharza zapinana na rzepy oraz wyposażona w system AIR PLUS – na plecach. Drobną siateczkę, która przepuszcza powietrze i zapewnia komfort pracy nawet w wysokiej temperaturze. Bluza Comfort Extra ma ukryte napy, które nie mają kontaktu ze skórą, dzięki czemu nie powodują u niektórych osób alergii. Bluzy dostępne są w kolorze białym oraz czarnym, wyrazistości nadaje im kontrastowa bordowa lamówka. Wielbicielom klasycznych modeli polecamy bluzy Fat Boy zapinane na dwa rzędy guzików w wersji białej bądź czarnej i białej z dodatkami w innym kolorze.

Odzież gastronomiczna

Uzupełnieniem stroju są spodnie kucharskie w dużych rozmiarach w czarnym gładkim kolorze, czarnym w pionowe białe paski oraz pepita (krateczka biało-czarna). Spodnie na gumce posiadają dwie kieszonki po bokach i jedną z tyłu, istotnie są one bardzo przydatne w pracy. Dostępna odzież kucharska w dużych rozmiarach wykonana jest z bawełny lub z mieszanki bawełny z poliestrem. Doskonale komponuje się w zestawieniu z innymi elementami garderoby roboczej niezależnie od posiadanego koloru.

Kolorystyka odzieży roboczej

Większą ofertę kolorystyczną mamy w obrębie fartuchów BIG o wymiarze 100x100cm. Tutaj do wyboru jest dziesięć kolorów. Fartuchy kucharskie białe, czarne, brązowe, szare, bordowe, granatowe i inne. Duże fartuchy mają z przodu praktyczną dzieloną kieszeń, klienci mogą wybrać spośród gładkich modeli oraz wzorów w paski. Ostatnim niezbędnym elementem kolekcji są czapki budyniówki BIG w białym oraz czarnym kolorze, z regulacją za pomocą praktycznego rzepa. Odzież kucharska w dużych rozmiarach tylko w sklepie ubraniadlakucharzy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *