Praca kelnera w restauracji, hotelowym barze czy kawiarni wiąże się między innymi z bezpośrednią obsługą klienta i dbaniem o pozytywne z nim relacje oraz odpowiedni odbiór usługi. Z tego też względu niezwykle ważny jest jego wizerunek oraz kultura osobista. Chcąc zachować estetykę pracy i zadbać o profesjonalne postrzeganie firmy zaopatrz swoich pracowników w długie zapaski gastronomiczne. Wysoka jakość materiału i ciekawe wzory z pewnością spodobają się zarówno Twoim pracownikom, jak i gościom.

Wyświetlanie 1–24 z 64 wyników

Najwyższa jakość odzieży dla gastronomii

Szeroki wybór długich zapasek w sklepie ubraniadlakucharzy.pl oznacza, że każdy nawet najbardziej wymagający klient znajdzie zapaskę kelnerską odpowiadającą jego wymaganiom. Obecnie w ofercie dostępne są modele charakteryzujące się przemyślanym krojem, który zapewnia całkowitą swobodę ruchów i komfort pracy nawet przez kilkanaście godzin dziennie. Bazujemy na dwóch najlepszych na rynku markach EGO CHEF i KARLOWSKY. Jest to jedyny właściwy wybór, jeśli zależy Ci na wysokiej jakości materiale i trwałości z której korzystać będziesz przez najbliższe lata. Idealnie dobrana proporcja bawełny i poliestru zapewnia optymalną przepuszczalność powietrza oraz wchłanialność wilgoci, co z pewnością docenione zostanie w szczególnych warunkach pracy kelnerskiej. Odzież jest również odporna na uszkodzenia oraz wszelkiego rodzaju zabrudzenia. Dzięki temu produkt prezentuje się niezwykle atrakcyjnie przez bardzo długi czas. Nasi klienci doceniają również brak konieczności codziennego prasowania zapaski kelnerskiej. W zależności od wariantu na jaki się zdecydujesz, otrzymasz jedną lub trzy długie zapaski.

Funkcjonalne zapaski dla całej branży gastronomicznej

Proponowana przez nas odzież gastronomiczna wykorzystywana jest zarówno w lokalach gastronomicznych typu restauracja, bar hotelowy, kawiarnia, cukiernia czy szkolna stołówka, jak również w firmach cateringowych obsługujących targi, festyny i imprezy terenowe. Z uwagi na tak duże możliwości wykorzystania odzieży kelnerskiej, postawiliśmy na dużą różnorodność wzorów, tak by każdy klient mógł znaleźć coś dla siebie. Obok klasycznych kolorów takich jak biel czy czerń znajdziesz charakterne bordo oraz modele bazujące na połączeniu dwóch kontrastowych kolorów. Taka zapaska kelnerska z pewnością przykuwa uwagę, stając się znakiem rozpoznawczym Twojej obsługi. Zadbaj o wizerunek swojej firmy. Dzięki miłej, fachowej i dobrze ubranej obsłudze Twój lokal gastronomiczny będzie rozpoznawalny w całym mieście, a może i poza jego granicami. Jest to prosta droga do sukcesu. Łatwe w utrzymaniu czystości wzory świetnie sprawdzą się również w domowej gastronomii. Jeśli w Twoim bliskim otoczeniu jest osoba kochająca kuchnię i gotowanie, koniecznie zamów dla niej najlepszej klasy odzież gastronomiczną. Jesteśmy przekonani, że prezent sprawi wiele radości.